WBC

ANTHONY JOSHUA VS ANDY RUİZ RÖVANŞ KARŞILAŞMASININ SONUÇLARI

Anthony Joshua

Merhaba sevgili boks severler. Bildiğiniz üzere ilk karşılaşmada Andy Ruiz, Joshua’yı nakavt etmeyi başarmıştı. Ardından Joshua karşılaşmanın rövanşını istedi ve hepimizin beklediği o gün geldi.

Karşılaşmayı izlemeyen boks severlerin heyecanla beklediği Anthony Joshua vs Andy Ruiz maçını kim kazandı ? sorusunun cevabını her zaman olduğu gibi sizlere en güncel haliyle aktarmak istedik.

Anthony Joshua vs Andy Ruiz

Anthony Joshua, karşılaşmayı puanla kazandı. Pek çekişmeli geçmeyen maçta Joshua genelde savunmacı oynadı ve ara sıra çıktığı sert yumruklarla da rakibine kim olduğunu hatırlattı. Gelin beraber Joshua ve Ruiz’in maç sonu sıcak açıklamalarına bir göz atalım…

Anthony Joshua; “Galibiyetim adına Tanrı’ya teşekkür etmek az kalır. Bu maçın galibi zaten ben olmalıydım. Çok iyi hazırlandım ve rakibimi ringte iyi takip ettim. Andy Ruiz’e de teşekkür ediyorum. İyi bir boksçu. Hayatın sizlere ne getireceğini bilemezsiniz. Ben yenildiğimde bana emekli olmamı bile söyleyenler vardı. Onlar için yaptığım tek şey gülmek oldu. Andy Ruiz’e saygı duyuyorum ve daha çok çalışmam gerektiğini biliyorum. Bu gece Tanrı bana emeklerimin karşılığını verdi.”

Andy Ruiz; “Tekrar bir rövanş istiyorum. İstediğimi ve çalışmamı ringte tam olarak gösteremedim. Fazlasıyla kilo aldım. Tekrar bir rövanş yapacak olursak şimdiye kadar gördüğünüz en iyi Ruiz’i göreceksiniz. Joshua’yı çok boş buldum ama hep tereddütte kaldım. Keşke kalmasaydım. Joshua çok iyi dövüştü. Tebrik ediyorum. Bana ve bu karşılaşmaya destek veren herkese teşekkür ediyorum.

3+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir