Boks Haberleri

DEONTAY WİLDER VS TYSON FURY RÖVANŞININ BİLET FİYATLARI

Deontay Wilder vs Tyson Fury rövanş karşılaşmasına geri sayım sürerken en çok merak edilenlerden bir tanesi bilet fiyatları. Wilder vs Fury rövanş maçının bilet fiyatlarına gelin beraber göz atalım.

Karşılaşma Türkiye saatiyle 23 şubat Pazar sabahı saat 08:00’de başlayacak. Dev mücadele DMAX üzerinden canlı ve şifresiz bir şekilde yayınlanacak. TV’de çeşitli nedenlerden dolayı izleyemeyenler için sitemiz üzerinden DMAX yayınlarını canlı ve şifresiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Mobilden izlemek istiyorsanız sol üstte menü seçeneğinden ‘Canlı Dmax İzle’ butonuna tıklayarak izleyebilirsiniz. Bilgisayar üzerinden giriş yapanlar ise üst kısımda yine aynı butona tıklayarak izleyebilirler.

Şimdi gelelim bilet fiyatlarına…

Böyle büyük maçların bilet fiyatlarının ucuz olduğunu bekleyenler, beklediği gibi bir fiyatla karşılaşacaklarını sanmıyorum. Bu fiyatları daha iyi anlamanız için görsellerle anlatmayı daha uygun buldum. Çünkü bilet fiyatları tamamen hangi konumda olduğunuz ile alakalı bir durum.

Deontay Wilder vs Tyson Fury rövanş maçının Bölüm: 203 | Sıra P bilet başı fiyatı
Deontay Wilder vs Tyson Fury rövanş maçının Bölüm: C | Sıra L bilet başı fiyatı
Deontay Wilder vs Tyson Fury rövanş maçının Bölüm: G | Sıra L bilet başı fiyatı

Ortalama fiyatlar bu şekilde. En yüksek bilet fiyatı ise

Deontay Wilder vs Tyson Fury rövanş maçının Bölüm: E | Sıra F bilet başı fiyatı

İncelediğimiz sitede A bölümünün biletlerinin tükendiğini görüyoruz.

Gördüğünüz gibi fiyatlar bu şekilde. Diğer bölümlerdeki fiyatları incelemek veya almak isteyenler buraya tıklayarak siteye gidebilirler.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı