Boks Haberleri

DİLLİAN WHYTE: ANDY RUİZ, ÇİKOLATAYA HER ŞEYDEN DAHA FAZLA ÖNEM VERİYOR

Dillian Whyte, geçtiğimiz günlerde Andy Ruiz’e sunulan güzel bir maç teklifini kabul etmesini beklediklerini, ancak bu bekleyişin olumlu olacağını sanmadıklarını söyledi.
Bildiğiniz üzere Whyte, geçen ay Mariusz Wach ile mücadele etmişti ve kazanmıştı.
Andy Ruiz, geçen haftalarda antrenörü Manny Robles ile yollarını ayırmıştı. Bu haberi siz boks severlerle paylaşmıştık.

Andy Ruiz’in antrenörü ile yollarını ayırma sebebini ve tüm detaylı bilgileri öğrenmek isteyenler buraya tıklayarak haberimize gidebilirler.

Antrenörü Manny Robles’in açıklamalarına göre Joshua ile yaptığı ilk maçta galibiyeti kazandıktan sonra antrenmanlarını bıraktığını, partilerden çıkmadığını ayrıca Joshua ile rövanş mücadelesi için de çok geç hazırlıklara başladığını söylemişti. Durum böyle olunca haliyle Joshua karşısında kaybetti.
Geçtiğimiz günlerde de Eddie Hearn, Andy Ruiz’e büyük bir teklifte bulundu. Yaptığı açıklamada ise şunları söyledi. “Ruiz’e geri çeviremeyeceği bir teklifte bulunduk. Ancak biliyoruz ki çikolata onun için bokstan daha kıymetli.”

Andy Ruiz’in şuan için bir antrenörü olmamasından dolayı Dillian Whyte ile bir maç yapacaklarını sanmıyorum. Bildiğimiz kadarıyla Whyte, Nisan veya Mayıs ayında ringlere geri dönecek.
Ruiz yeni bir antrenör arayışına girmiş bulunmakta. Son günlerde Mike Tyson, Alexander Povetkin,Michael Grant ve Michael Moorer gibi büyük isimleri yetiştiren Teddy Atlas ile görüşme yaptığı öğrenildi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı