Kick Boks

RİCO VERHOEVEN ‘NİN YENİ RAKİBİ AÇIKLANDI !

Merhaba boks severler. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta tüm dünyanın beklediği Rico Verhoeven vs Badr Hari ağır sıklet dünya şampiyonluk maçı yapılmıştı. Badr Hari, Rico ‘yu 2 defa devirmişti ama talihsiz bir sakatlık nedeniyle 2016’da yapılan ilk maçtaki gibi kaybetmişti. Böylelikle Rico Verhoeven 2 karşılaşmanın da galibi olarak dünya şampiyonu oldu.

Rico Verhoeven ‘nin yeni rakibi

Glory’nin CEO’su olan Marshall Zelaznik, yaptığı açıklamada Rico Verhoeven ‘nin yeni rakibinin “Goliath” lakabı ile tanıdığımız Jamal Ben Saddik olacağını söyledi. İkili daha önce de unvan maçına çıkmışlardı ve oldukça heyecanlı bir karşılaşma olmuştu. 2017’de yapılan maçta 5. rauntta Rico nakavt ile kazanmıştı.

Rico vs Saddik

Rico vs Saddik

Gerges’ten Rico’ya Meydan Okuma

Badr Hari’nin Rico maçından önce ringe çıktığı Hesdey Gerges, Rico ‘ya meydan okudu. Gerges, Badr Hari vs Rico maçı ile ilgili yaptığı açıklamada “Badr Hari Rico’yu resmen ezdi. Bana göre maçın galibi Badr Hari’dır. Badr Hari ile benim maçımda kaybetmeme rağmen maçı kafa kafaya bitirdim. Rico Verhoeven’in benim karşımda hiç şansı yok. Rico ile yaptığım maçta puanla kaybetmiştim. Lakin eğer maç yaparsak karşısında bambaşka bir Gerges olacak. Saddik ile maç yapacağı söyleniyor. Bu çok saçma. Zaten onunla yeni dövüşmüştü ve nakavt etmişti. Asıl maç yapması gereken kişi benim.” Dedi

Rico vs Gerges
Rico vs Gerges
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı