Kick Boks

ŞOK HABER ! BADR HARİ SAKATLIĞI SONRASI GECE KULÜBÜNDE GÖRÜNTÜLENDİ ! SAKATLIĞI YALAN MIYDI ?

Merhaba sevgili boks severler. Bildiğiniz üzere Badr Hari vs Rico Verhoeven rövanş karşılaşmasında Badr Hari, Rico ‘yu 2 defa indirmişti ve ilerde olduğu maçtan sakatlanarak mağlup ayrılmıştı. Maç hakkındaki tüm ayrıntılı bilgileri sitemizde paylaşmıştık.(Karşılaşma hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler ve maçı izlemeyenler buraya tıklayarak haberimize gidebilirler.)

Badr Hari, Acıbadem Hastanesinde

Sedye ile ringten ayrılan Badr Hari, tedavi için Hollanda’da bulunan Acıbadem Hastanesine götürülmüştü.
Badr Hari sağlık durumu ile ilgili yaptığı açıklamada “Topuk ve ayak bileği bağlarında zedelenme olduğunu” söyledi ve en kısa sürede geri dönüş yapacağının haberini verdi.

Badr Hari, Club Blue Kulübünde

HASTANEDEN GECE KULÜBÜNE GEÇTİ !

Badr Hari ‘nin tedavi olması beklenirken hastaneden direkt olarak Club Blue adındaki bir gece kulübüne geçtiği öğrenildi. Gece kulübünde fotoğrafları yayınlanan Hari, hayranları ve boks severleri tarafından büyük tepki topladı.

Yapılan açıklamada Badr Hari, gece kulübünü ziyaret planını önceden yaptığı ve parayı aldığı için ziyaret etmek zorunda kaldığı öğrenildi.
Badr Hari ‘nin ringten sedyeyle çıkarıldığını hepimiz izledik ve tüm boks severler olarak ciddi bir sakatlık olduğunu düşündük. Gece kulübüne gidebilecek kadar sağlık durumu iyiyse sakatlığının ciddi bir durum olmadığını anlıyoruz. Yine de bazı konularda kafanızda bir takım soruların ve şüphelerin olduğunu biliyorum. Ben de aynı düşüncedeyim 🙂 Umarım bu konu hakkında boks severleri ve Badr Hari ‘nin hayranlarını tatmin edecek bir açıklama yapılır…

En güncel boks haberlerini en hızlı şekilde siz boks severlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Sitemizi takip ederek güncel boks haberlerinden mahrum kalmayın…

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı